Wymiany, Zwroty, Reklamacje

WYMIANY, ZWROTY, REKLAMACJE Chcesz wymienić towar badz zwrócić towar? Nic prostszego!!  

WYMIANA Klient ma prawo wymienić dany produkt na inny rozmiar lub model w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Co należy zrobić? 1.Odesłać towar na adres: "MINIRAMP SKATEBOARD SHOP" ul. DŁUGA 9, 61-850 Poznań wraz z dowodem zakupu oraz wydrukowanym i wypełnionym formularzem -  "Formularz wymiany towaru" badz też wypełnić formularz online, logując się do swojego konta w sklepie miniramp.pl, w zakładce Twoje Konto - Zwroty Towarów - Dodaj Zwrot. Uwaga: Koszty wysyłki zwracanego produktu ponosi Klient. 2. Złożyć kolejne zamówienie na produkt jaki chcemy otrzymać w ramach wymiany, z tą różnicą że nie płacimy za jego realizację. W momencie otrzymania przesyłki ze zwrotem przez sklep Miniramp przygotowujemy wysyłkę właściwego produktu. Kompensuje wtedy oba zamówienia i obliczamy czy wystąpiła nadpłata czy też niedopłata. W przypadku nadpłaty, różnica kwoty zostanie zwrócona klientowi na wskazane przez niego konto w terminie 14 dni. W przypadku niedopłaty klient otrzyma informację o kwocie jaką powinien dopłacić, aby zrealizować zamówienie. Koszty ponownej wysyłki do Klienta ponosi sklep Miniramp jeśli wartość zamówienia przekracza 199 zł. W przeciwnym wypadku kosztami wysyłki obarczany jest  Klient zgodnie z cennikiem .ZWROT (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)

Masz prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Co należy zrobić? 1. Poinformować sklep o swojej decyzji odstąpienia od umowy zakupu w drodze jednoznacznego oświadczenia woli Formularz zwrotu  zachowując termin 14 dni. Formularz zwotu odsyłamy wraz z towarem badz wypelniamy  online w zakładce: Moje Konto / Zwroty 2.Odesłać towar na adres: "MINIRAMP SKATEBOARD SHOP" ul. Długa 9, 61-850 Poznań   mail: sklep@miniramp.pl tel.: +48 501 952 459.   Odsyłamy towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowaliśmy sklep o odstąpieniu od niniejszej umowy.   Jak tylko paczka dotrze do nas i zostanie sprawdzona, zwrócimy Ci pieniądze. Zwrot pieniędzy zajmuje maksymalnie 14 dni, Środki przelejemy ci na podane konto lub zaksięgujemy na saldo klienta (można wykorzystać je przy nastepnych zakupach)

Powyższe postanowienia dotycza wyłącznie konsumentów w rozumieniu Kodeksu Cywilnego!REKLAMACJE

  Reklamacje zostają rozpatrzone w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas reklamowanego towaru wraz z zgłoszeniem reklamacyjnym.  Jeżeli klient nie odbierze odrzuconej reklamacji w ciągu 3 miesięcy od otrzymania decyzji towar zostanie zutylizowany.  W przypadku uznanej reklamacji zwracamy pieniądze na konto lub wymieniamy towar. Co należy zrobić? 1. Odesłać reklamowany towar na adres sklepu wraz dowodem zakupu   2. Wypełnić formularz ""Formularz reklamacji towaru" , który załączasz do zwracanej przesyłki  badz też wypełnić formularz online, logując się do swojego konta w sklepie miniramp.pl, w zakładce: Twoje Konto / Reklamacje Towarów / Dodaj Reklamacje

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel